ВАІТ
Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії лікарні працює з 1986 року. Має у своєму складі 6 ліжок інтенсивної терапії з багатопрофільною направленістю та цілодобовим моніторингом та лабораторним спостереженням.
Відділення повністю забезпечене дихальною апаратурою, централізованим кисневим постачанням та іншим обладнанням для надання невідкладної допомоги та інтенсивної терапії.
У відділенні працює 5 лікарів анестезіологів (чотири вищої категорії) які цілодобово надають висококваліфіковану медичну допомогу.