Терапевтично-неврологічне відділення
Терапевтично-неврологічне відділення – багатопрофільне відділення, має у своєму складі терапевтичні, кардіологічні, гастроентерологічні, ендокринологічні та неврологічні ліжка. У відділенні лікуються пацієнти з захворюваннями органів дихання, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, захворюваннями крові, ендокринної системи, алергічними захворюваннями. Відділення розраховано на 50 ліжок з цілодобовим режимом роботи. Основна функція – надання висококваліфікованої, спеціалізованої, лікувально-профілактичної допомоги населенню. У відділенні працюють лікарі, середній та молодший персонал, які на високому професійному рівні виконують свою справу.
Працівники відділення завжди доброзичливо ставляться до своїх пацієнтів. І ми зробимо все можливе аби допомогти Вам подолати свій недуг.
Список лікарів, які працюють у відділенні:
- Барська Інна Володимирівна – завідувач відділення, лікар - терапевт, нефролог, категорія вища.
- Матюха Валентина Миколаївна – лікар-ендокринолог, категорія вища.
- Шамрай Аліна Володимирівна - лікар-невропатолог, лікар-спеціаліст.
- Тагадюк Єлизавета Юріївна - лікар-терапевт, лікар-спеціаліст.