Кабінет ендоскопії
Кабінет ендоскопії, у складі Кременчуцької міської лікарні планового лікування, проводить такі види ендоскопічних обстежень, як гастроскопія та колоноскопія. За необхідності береться матеріал для цитоморфологічних досліджень, визначається кислотність шлункового соку. Прийом веде лікар-ендоскопіст першої категорії Михайленко Антон Сергійович. Запис на прийом в реєстратурі поліклініки за тел. (0536)75-87-59, 067-746-27-69 по буднях.