Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня планового лікування" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Рентгенологічний кабінет №2

Знаходиться в стаціонарному корпусі, 1 поверх 1 кабінет.

В рентгенологічному кабінеті №2 проводяться рентгенологічні дослідження стаціонарних пацієнтів в плановому порядку з 8:30 до 13:00 з понеділка по п’ятницю та цілодобово в ургентному порядку. Доцільність ургентного проведення рентгенографії визначає лікуючий лікар.

Також на період тарифних відпусток працівників рентгенологічного відділення та відключень світла по графіку - проводиться прийом амбулаторних пацієнтів. Уточнити інформацію можна в реєстратурі.

Амбулаторні пацієнти приймаються тільки по направленням від лікаря (по електронним направленням - безкоштовно).

Виконуються такі дослідження:

  • рентген ОГК (органів грудної клітини)
  • рентген ОЧП (органи черевної порожнини)
  • рентген ППН (придаткові пазухи носа)
  • рентген кісток, суглобів
  • рентген (спонділограми) шийного, грудного відділів хребта.

Результ ати обстеження видаються на руки протягом 30 хвилин та в паперовому вигляді.

“Плівкові” знімки не видаються !

 В рентгенологічному кабінеті №2 дослідження проводяться на стаціонарному цифровому апараті Allengers Mars. Також для проведення рентгенологічних досліджень в реанімаційному відділенні використовується цифровий пересувний апарат DIG 1100.

Лаборанти рентгенологічного відділення постійно підвищують свою кваліфікацію, в тому числі і з питань ядерної безпеки. Тому ваше обстеження буде проходити з найменшим опроміненням завдяки засобам захисту (просвинцовані фартухи, комірці), які дбайливо нададуть лаборанти.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень